• Polska firma
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniu od 299zł
  • 21 dni na zwrot

Okulary przeciwsłoneczne damskie lustrzanki

Sortowanie

Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki charakteryzuje niepowtarzalny wygląd

I stąd też ich ogromna popularność. Okulary przeciwsłoneczne lustrzanki posiadają soczewki, które pokryte są cieniutką warstwą metalu. To ona powoduje wyjątkowy efekt lustra, który przyciąga niejedną osobę swoim wyglądem. Szczególnie modne latem sprawiają również, że druga osoba nie widzi Twoich oczu. Dzięki temu możesz czuć się swobodnie oraz w pewien sposób incognito. Do tego tak modna oraz stylowa opcja pozwoli Ci stworzyć mnóstwo różnorodnych, jedynych w swoim rodzaju stylizacji. Taki produkt będzie dla Ciebie przydatny w rozmaitych warunkach. Wszystko zależy od sytuacji. Już teraz sprawdź poniższe modele, a następnie wybierz produkt najlepiej dopasowanych do Twoich osobistych preferencji oraz bliżej sprecyzowanych potrzeb.

Lustrzanki okulary przeciwsłoneczne posiadają także ochronę UV

Dzięki ochronie UV Twoje oczy są doskonale zabezpieczone przed szkodliwym promieniowaniem UV. Często nie mamy świadomości, że oczy również należy chronić. Lustrzanki okulary przeciwsłoneczne wyposażone w dedykowany, wysokiej jakości filtr sprawi, że zyskasz pożądane zabezpieczenie. To także perfekcyjna opcja dla alergików czy osób, które są szczególnie wrażliwe na słońce. Pozbędziesz się więc łzawienia, podrażnień czy innych, niepożądanych dolegliwości. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony.

Przeciwsłoneczne okulary lustrzanki wyróżnia obecność polaryzacji

Polaryzacja to przede wszystkim wygoda. Nie będziesz musiał już ciągle mrużyć oczu. Wystarczy, że wykorzystasz przeciwsłoneczne okulary lustrzanki z polaryzacją, które doskonale blokują poświatę oraz odblaski dzięki dedykowanemu filtrowi na powierzchni soczewki. Filtr przepuszcza jedynie pionowe promienia światła, odbijając poziomie i tym samym eliminuje efekt oślepienia. Niezależnie od pogody widzisz znakomicie, bez przekłamania kolorów czy kształtów otoczenia. Czy może być coś lepszego niż tak praktyczny model?

Okulary dostępne są również w konkretnych kształtach i kolorach

Możesz sięgnąć po klasyczne wayfarery, ale też okrągłe warianty. Obydwa modele są ponadczasowe i na pewno przypadną do gustu niejednej osobie. Urokliwe kształty zdecydowanie przyciągają wzrok. Do tego możesz z łatwością zyskać oryginalne połączenia kolorystyczne. Zarówno ramki, jak i soczewki mogą być zupełnie innego koloru. Twoje lustrzanki zdecydowanie będą się wyróżniać. Zerknij również na nasze pozostałe okulary przeciwsłoneczne, aby wybrać model idealnie odpowiadający Twoim upodobaniom.

Sklep internetowy Shoper.pl