Zwroty

Klient ma 21 dni od daty zakupu na zwrot zakupionego w sklepie therookie.pl towaru bez podania przyczyny. Towar musi być nieużywany i wszystkie elementy składowe przesyłki muszą być zwrócone (okulary, etui).

3 proste kroki jak zwrócić produkt:

 1. Należy wydrukować formularz o odstąpieniu od umowy i go wypełnić. Formularz dostępny jest pod linkiem poniżej.
 2. Należy zabezpieczyć produkt przed wysłaniem, np. folią bąbelkową w taki sposób, żeby produkt nie przemieszczał się w kartoniku oraz żeby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. W przypadku zwrotu okularów należy je zapakować dodatkowo w otrzymane etui. Klient odsyła zwracany produkt na swój koszt i ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia produktu w czasie przesyłki.
 3. Wypełniony formularz wraz z produktem i dowodem zakupu (paragon, rachunek) należy wysłać na adres:
  ROOKIE Tomasz Smorawiński
  ul. Obornicka 235 
  60-650 Poznań 
  z dopiskiem: ‘ROOKIE – Zwrot’.


Dla bezpieczeństwa, prosimy o wysyłanie paczek za potwierdzeniem odbioru lub korzystając z usług firmy kurierskiej. Niestety nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Nie ma możliwości zwrotu produktu osobiście pod wskazanym adresem ani w siedzibie firmy.

Bardzo prosimy nie wysyłać do nas paczek ze zwrotem do paczkomatu  nadawczego bez wcześniejszego potwierdzenia. Jest możliwe, że nie będziemy mogli odebrać paczki w wyznaczonym terminie 48h i paczka zostanie zwrócona do nadawcy.

Jeżeli wyżej wymienione warunki zostały spełnione (produkt jest kompletny, nieużywany i nie zniszczony), to zwrócimy pieniądze w terminie maksymalnie 10 dni od otrzymania paczki (zazwyczaj robimy to dużo szybciej). Pieniądze zwracamy na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.

Jeśli towar jest niekompletny, nosi ślady używania lub został zniszczony w transporcie (np. został porysowany), to niestety nie będziemy mogli uznać zwrotu. Nie wolno też naklejać żadnej naklejki na przód soczewki zwracanych okularów. Może to spowodować odbarwienie soczewki. W takim przypadku zwrot nie będzie uznawany. W takim przypadku odsyłamy produkt na koszt Klienta na adres wskazany w formularzu o odstąpieniu od umowy.

Wzór formularza zwrotów

Kontakt

(0048) 607 325 101

kontakt@therookie.pl