• Polska firma
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniu od 299zł
  • 21 dni na zwrot

Wysyłka

Jeśli potrzebujesz pilnej wysyłki bo wyjeżdżasz na wakacje lub ktoś ma urodziny skontaktuj się z nami telefonicznie i postaramy się pomóc w szybkiej wysyłce - nie obiecujemy, że zawsze się uda ale często dajemy radę :)

Darmowa wysyłka przy zamówieniu od 299zł.

Zapewniamy szeroki wachlarz rozwiązań, żebyś mógł wybrać opcję, która Tobie odpowiada najbardziej. Zapewniamy usługi kurierów, którzy doniosą paczkę do rąk własnych oraz usługi paczkomatów, dostępnych non stop. Poniżej szczegóły dostępnych form wysyłki (dotyczą wysyłki na terenie Polski): 

Kurier DHL
Koszt nadania paczki: 15,99pln
Koszt nadania paczki za pobraniem: 19,99pln
Termin doręczenia: planowane doręczenie paczki w czasie max 3dni.

Paczkomaty InPost
Koszt nadania paczki: 11,99pln
Koszt nadania paczki za pobraniem: 15,99pln
Termin doręczenia: planowane doręczenie paczki w czasie max 4dni.

Przy odbiorze paczki z paczkomatu prosimy dokładnie sprawdzić paczkę czy nie ma uszkodzeń, czy nie ma śladów jej otwierania lub czy nie jest otwarta i czy wszystkie zamawiane produkty są w środku. W przypadku wątpliwości prosimy otworzyć paczkę przed kamerą paczkomatu. Jeśli produkty są uszkodzone lub zamawianego produktu nie ma w paczce należy niezwłocznie zgłosić reklamację za pomocą ekranu paczkomatów. Sprawy zniszczenia lub kradzieży towaru w czasie transportu firma InPost rozpatruje wyłącznie poprzez reklamacje złożone w momencie odbierania paczki poprzez ekran paczkomatu.

Wysyłka za granicę na terenie Unii Europejskiej
Koszt nadania paczki: 49,00pln
Wysyłamy do następujących krajów: Polska, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy. Możliwość dostawy do innych krajów są ustalane indywidualnie po kontakcie Klienta ze Sklepem.

Czas realizacji zamówienia:

Zamówienia zaczynają być realizowane od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Towar pakujemy i przekazujemy do wysyłki niezwłocznie, ale to czy zostanie wysłany tego samego dnia zależy od godziny złożenia zamówienia, wybranej formy płatności (czyli także od momentu zaksięgowania wpłaty) oraz od wybranej formy wysyłki. Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku wysyłane są w czasie do 48h, natomiast w momencie kiedy nie ma danego produktu na stanie lub w momentach dużego natężenia zamówień wysyłka może potrwać dłużej o czym poinformujemy mailowo.

Godziny doręczenia przesyłki:

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze w godzinach swojej pracy, jednak dokładna godzina dostarczenia paczki zależy od miejsca dostawy, oraz firmy kurierskiej. Często kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie mają takiego obowiązku. Jeśli chcesz ustalić, co się z paczką dzieje, należy skontaktować się z firmą kurierską, której usługi zostały wybrane.

Paczkomaty InPost działają przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Przy tej formie dostawy, paczkę możesz odebrać o dowolnej porze. Przy formie opłaty ‘za pobraniem’ należy sprawdzić, czy dany paczkomat, w którym chcesz odebrać paczkę obsługuje taką formę zapłaty. Można to zrobić pod tym linkiem http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkoma... Lista aktywnych paczkomatów jest na bieżąco aktualizowana. Jeśli jakiś paczkomat jest niedostępny może to oznaczać, że jest chwilowo przepełniony lub wystąpiła w nim awaria. W takim przypadku należy wybrać inny, w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Adres wysyłki podany w zamówieniu różny od adresu wysyłki na koncie Payu i PayPal:

W przypadku jeśli adres wysyłki podany podczas składania zamówienia różni się od adresu wysyłki zapisanego na koncie PayPal lub PayU, my wyślemy paczkę na adres podany podczas składania zamówienia.

W przypadku wyboru Paczkomatów InPost jako formy wysyłki oraz płatności jako gość przez PayU lub PayPal, PayU lub PayPal będzie prosił o podanie adresu wysyłkowego. W takim przypadku proszę podać swój adres zamieszkania. Paczka mimo wszystko zostanie wysłana do wskazanego podczas zamawiania Paczkomatu.

Sklep internetowy Shoper.pl