• Polska firma
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniu od 299zł
  • 21 dni na zwrot

Okulary przeciwsłoneczne damskie kwadratowe

Sortowanie

Okulary przeciwsłoneczne damskie kwadratowe – modny dodatek

Okulary przeciwsłoneczne skutecznie ochraniają wzrok i zabezpieczają skórę dookoła oczu przed szybszym starzeniem się i powstawaniem zmarszczek. Właśnie z tego powodu odpowiednio dobrane okulary przeciwsłoneczne damskie kwadratowe to nie tylko modny, ale i bezpieczny dodatek. Oczywiście zawsze najważniejszą rolę odgrywa filtr UV, który wykorzystany został w danym modelu. Okulary proponowane w naszej ofercie posiadają ten wysokiej jakości, który w pełni zabezpiecza oczy. To modny i korzystny dodatek nie tylko na lato!

Okulary przeciwsłoneczne kwadratowe damskie – komu pasują

Prawidłowe dopasowanie kształtu okularów to kształtu twarzy to podstawa. Dzięki temu dana osoba będzie prezentować się w danym modelu doskonale. Okulary przeciwsłoneczne kwadratowe damskie będą idealnym wyborem w przypadku kobiet mających twarz okrągłą. Niewielka, okrągła twarz wymaga jakieś przeciwwagi i często są nią właśnie okulary o dość kanciastych lub nietypowych oprawkach. Kwadraty dodadzą charakteru i podkreślą rysy twarzy, które w przypadku tej okrągłej mogą być nieco mniej widoczne. Podobny fason może sprawdzić się również u posiadaczek twarzy owalnej.

Damskie okulary przeciwsłoneczne kwadratowe – kolorowe oprawki

Tym, co niewątpliwie wyróżnia nasze damskie okulary przeciwsłoneczne kwadratowe, są właśnie charakterystyczne, kolorowe oprawki, które od razu przyciągają wzrok i skupiają na sobie całą uwagę! Warto mieć w swojej garderobie przynajmniej jeden taki model, a na pewno dopasuje się go do niejednej stylizacji. Warto jednak pamiętać o tym, że okulary przeciwsłoneczne nie powinny być noszone tylko i wyłącznie latem. Oczy i skóra dookoła są cały czas narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV, nawet jeśli dzień zdaje się nie być aż tak słoneczny. Ogromnym zagrożeniem dla oczu są także sytuacje, w których promienie UV odbijają się od jasnej i gładkiej powierzchni. Na przykład od śniegu. Dlatego też okulary przeciwsłoneczne zimą to obowiązkowy dodatek!

Damskie okulary przeciwsłoneczne kwadratowe z polaryzacją

Na pewno korzystnym dodatkiem jest tutaj polaryzacja. To właśnie ona chroni oczy przed odblaskami i zbyt jaskrawymi kolorami. Polaryzacja pozwala na widzenie barw dość intensywnie, ale niezbyt jasno. Dzięki temu oczy są dodatkowo chronione. Jest to też rozwiązanie, z którego warto korzystać podczas wykonywania prac na otwartej powierzchni albo prowadząc samochód. Komfort jazdy naprawdę ulegnie gwałtownej poprawie.

Sklep internetowy Shoper.pl